Proč zvolit redakční systém IntJet Shop&CMC

E-shop IntJet

Uvažujete o internetovém obchodě, potřebujete sami, rychle a snadno spravovat svůj web? Pak právě pro vás může být IntJET SHOP & CMS ta správná volba.

 

IntJET SHOP & CMS je aplikace, určená pro obchodování na internetu a správu webových stránek od společnosti INT s.r.o. Jedná se o komplexní modulární systém, který již v představovaném provedení dokáže vyhovět naprosté většině požadavků.

 

Protože ale nejde o “krabicové řešení” v pravém slova smyslu, dokážeme vyhovět i zcela specifickým nárokům, které vám můžeme individuálně doprogramovat. Po dokončení je eshop plně ve vašem vlastnictví a může být přenesen na jiný hosting.

 

IntJET SHOP & CMS je vyvíjen na základě dlouhodobých zkušeností s internetovým obchodem a zohledňuje většinu situací, které mohou ve správě obchodu nastat.

 

Obsahuje marketingové nástroje včetně pokročilého nastavení optimalizace pro vyhledávače, redakční systém, elektronické platby, exporty pro zbožové vyhledávače a celou řadu dalších funkcí, které najdete v následujícím stručném přehledu.

Systém vznikl vlastně samovolně a tak trochu mimoděk. Od roku 1998 jsme realizovali stovky internetových obchodů “na míru”, jejichž funkce a požadavky se často opakovaly a prolínaly. Abychom zkrátili čas na přípravu a umožnili provozovat funkční a úspěšný obchod za nízkou cenu, implementovali jsme požadavky našich zákazníků do propracovaného systémového jádra, které je nyní dostupné za rozumnou cenu opravdu pro každého.

 

Systém je otevřený, umožňuje našim programátorům doplňovat a aktualizovat funkčnost podle potřeb zákazníků. Zároveň je ale vhodné si uvědomit, že značná část nestandardních požadavků je spíše na úrovni “to se mi líbí”, než aby byla nezbytná pro bezproblémové fungování obchodu. Pokud si to klient dokáže včas uvědomit, může s naším systémem ušetřit spoustu prostředků i času na přípravu.

 

IntJET SHOP & CMS není limitován předpřipraveným rozložením prvků na stránkách, v podstatě je možná jakákoliv modifikace obsahu. Přesto zachovává obvyklé zvyklosti, které návštěvníci stránek očekávají a tím jim nekomplikuje cestu k úspěšnému dokončení objednávky. Kvalitní grafický návrh, který není založen na nějaké pseudošabloně, umožňuje vytvářet unikátní a zdařilé stránky.

Potřebujete internetový obchod za rozumnou cenu?

Obraťte se na nás – umíme to!

Pošlete nám poptávku